Hakkımızda Banner

HAKKIMIZDA

DAZSPOR olarak Ankara’nın uluslararası standartlara uygun ilk yarı maratonu olan Runkara’nın arkasındaki itici güç ve üst düzey spor etkinliklerini düzenlemekle tanınan uzman, spor aşığı bir ekibiz.

Uzmanlığımız hem deneyimli profesyonelleri hem de tutkulu amatörleri birleştiren, ulusal ve uluslararası arenada sporseverlere yönelik kusursuz deneyimler planlamayı kapsamaktadır.

DazSpor olarak 2024 yılında Türkiye’de takvimimize aldığımız üç yeni yarışı duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. Tüm yarışlarımızda profesyonel ve amatör koşuculara olağanüstü deneyimler yaşatmak için titizlikle çalışıyoruz.

Etkinliklerimizin her alanında mükemmelliği hedeflediğimiz misyonumuzla planladığımız olağanüstü spor deneyimlerinin sizler de bir parçası olmaya hazır olun!

Misyonumuz

Runkara Yarı Maratonu uluslararası standartlarda planlanan ve hem amatörlerin hem de profesyonel katılımcıların yer aldığı bir maratondur.

Vizyonumuz

Ankara’ya uluslararası maraton ruhunu aşılamayı hedefleyen Runkara, farklı sektörlerden sponsor ve katılımcıları güvenli ve uluslararası standarttaki maraton ortamında halkımız ile bir araya getirme vizyonunu taşımaktadır.

Bu yolculukta RUNCZECH resmi ve profesyonel çözüm ortağımız olup, dünya çapında gerçekleştirdiği yarış deneyimlerini bizlerle paylaşmaktadır.

Ekibimiz

Alanında uzman kadromuz ve tüm heyecanımızla...

Victoria Blyth

Kurucu

Aylin Özgür

Yönetim Direktörü

Ali Atav

Yarış Direktörü

Nurşah Tomar

Yönetim ve Medya Koordinatörü

Fırat Dadaş

Kurumsal Sponsorluk Müdürü

Partnerlerimiz

Organizasyonumuza destek veren partnerlerimize çok teşekkür ederiz.

Otokoç Otomotiv
JwMarriott
Decathlon
MetroFm
Turtle
Garmin
mamepa
Onedio
TechnoGym
Badem Pınarı
Güven
Turksat
Nuh'un Ankara Makarnası
Yayla
Goknur
Chupa Chups
runczech
Evodata
PulseTv
OnePlan